Broszury - urządzenia domowe

Home & Garden: Kärcher w ogrodzie

Już od 75 lat firma Kärcher produkuje urządzenia, które mają ułatwić nam życie. Kärcher dokłada wszelkich starań, by produkowane przez firmę urządzenia były nie tylko skuteczne ale i innowacyjne i przyjazne środowisku. Wykonane z materiałów najwyższej jakości produkty ogrodowe Kärcher można podzielić na dwie zasadnicze grupy: pompy oraz akcesoria do nawadniania ogrodów. Pierwsza z nich znajduje zastosowanie i wewnątrz i na zewnątrz domu. Całym królestwem drugiej jest otoczenie domu - ogród!
40 stron. Marzec 2010. (Ogrod_2010.pdf)

Home & Garden: Kärcher na zewnątrz domu

Już od 75 lat firma Kärcher produkuje urządzenia, które mają ułatwić nam życie. Kärcher dokłada wszelkich starań, by produkowane przez firmę urządzenia były nie tylko skuteczne ale i innowacyjne i przyjazne środowisku. Urządzenia Kärcher przeznaczone do utrzymania porządku na zewnątrz domu wyznaczają światowe standardy w odniesieniu do skuteczności czyszczenia, funkcjonalności, jakości wykonania i materiałów. W grupie tej znajdują się urządzenia wysokociśnieniowe, zamiatarki oraz szczotka akumulatorowa.
32 strony. Marzec 2010. (Na_zewnatrz_2010.pdf)

Home & Garden: Kärcher wewnątrz domu

Już od 75 lat firma Kärcher produkuje urządzenia, które mają ułatwić nam życie. Od początku istnienia firmie przyświecały takie wartości jak solidność, precyzja i innowacyjność. Kärcher dokłada wszelkich starań, by produkowane przez firmę urządzenia były przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego, cieszyły oko swoim wyglądem oraz ułatwiały sprzątanie do tego stopnia, by z czynności przykrej stawało się ono przyjemną. W domach, gdzie pracują urządzenia Kärcher porządki przestają kojarzyć się z uciążliwą pracą, a sprzątanie zabiera dużo mniej czasu.
56 stron. Luty 2010. (Katalog_H_and_G_2010.pdf)

Produkty Kärcher do zastosowań domowych

Doskonale rozumiejąc trudy codziennego życia, Kärcher tworzy urządzenia, które pomogą nam szybko i bez zbędnego wysiłku posprzątać cały dom. Dzięki temu czas, jaki zaoszczędzimy na porządkach pozwoli nam na wymarzone chwile relaksu. Urządzenia Kärcher są przyjazne środowisku, łatwe w obsłudze i niezawodne! 
44 strony. Marzec 2009. (Produkty_Karcher_do_zastosowan-domowych.pdf)

Produkty Kärcher do nawadniania ogrodów

Kärcher oferuje właściwe rozwiązania, których celem jest najefektywniejsza pielęgnacja ogrodu. Z nowymi systemami nawadniania firmy Kärcher wiesz, że robisz to co właściwe dla Twojego ogrodu.
24 strony. Lipiec 2008. (nawadnianie_ogrodow.pdf)

Nowa generacja pomp do wody

Pompy nowej generacji opracowane przez eksperta od wysokiego ciśnienia, firmę Kärcher, posiadają wiele zastosowań. Przemyślane rozwiązania systemowe tworzą optymalne podstawy do wydajnego i ekonomicznego nawadniania, odwadniania oraz zaopatrywania domowych wodociągów w wodę użytkową.
28 stron. (Pompy.jpg)

Odkurzacze VC

Czas na zmiany.
Nowa generacja odkurzaczy Kärcher.
16 stron. Marzec 2006 (Odkurzacze VC.pdf)