AKARPOL Sklep i serwis Kärcher Rzeszów - Dla domu i ogrodu
Dla domu i ogrodu

Karcher to znany na całym świecie producent urządzeń czyszczących dla domu i ogrodu. W swojej ofercie firma posiada również całą gamę produktów do nawadniania ogrodów.

Children categories

Urządzenia wysokociśnieniowe

Urządzenia wysokociśnieniowe

Utrzymanie czystości przy pomocy urządzeń wysokociśnieniowych.

W 1950 r. Alfred Kärcher wynalazł pierwsze urządzenie wysokociśnieniowe. Od tamtego czasu stale optymalizowaliśmy i rozwijaliśmy naszą ofertę. Urządzenia Kärcher do utrzymania czystości w domu, ogrodzie i samochodzie są znane i cenione na całym świecie.

View items...
Odkurzacze uniwersalne

Odkurzacze uniwersalne

Innowacyjne i bardzo dokładne.

Szeroka oferta Kärcher w zakresie odkurzaczy - od odkurzaczy jednofunkcyjnych po robot czyszczący RoboCleaner. Urządzenia Kärcher znacznie poprawiają komfort czyszczenia.

View items...
Odkurzacze z filtrem wodnym

Odkurzacze z filtrem wodnym

Odkurzacz z filtrem wodnym
Ukojenie dla alergików: z odkurzacza z filtrem wodnym Kärcher nie wydostaje się nic innego jak tylko czyste powietrze. Filtr dodatkowy HEPA 12 zatrzymuje nawet mikroskopijnie małe cząsteczki.

View items...
Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące

Odkurzacze z funkcją prania

Dogłębne czyszczenie dywanów, mebli tapicerowanych czy foteli samochodowych: roztwór czyszczący jest rozprowadzony na powierzchni a następnie odessany wraz z rozpuszczonym brudem.

 

 

View items...
Odkurzacze parowe

Odkurzacze parowe

Parownica i odkurzacz w jednym.
Czyszczenie parą i odkurzanie przy pomocy jednego urządzenia a nawet w jednym przejściu roboczym - to cechy charakterystyczne urządzeń z serii SV. Odkurzacz parowy lub parownica z funkcją odkurzacza - nazwa staje się obojętna.

View items...
Pompy

Pompy

Mocne i komfortowe.
Firma Kärcher to specjalista również w zakresie pomp. Nawadnianie, wypompowywanie, doprowadzanie wody – wyszystko to jest możliwe z pompami Kärcher! Jako światowy lider w produkcji wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących, firma łączy swoje doświadczenie z nowoczesną technologią.

View items...
Parownice

Parownice

Czysto bez stosowania środków chemicznych
Czyszczenia parą jest tak efektywne, że używanie chemicznych środków myjących staje się całkowicie niepotrzebne! Takie sprzątanie jest przyjazne i domownikom i środowisku. To idealne rozwiązanie dla domu, w którym dorastają małe dzieci. Skuteczne parownice – to odpowiedź Kärcher na Państwa potrzeby.

Parownice są wykorzystywane do czyszczenia gorącą parą wodna, ale można z nich korzystać także w pielęgnacji tekstyliów i przy prasowaniu.

View items...
Systemy nawadniania

Systemy nawadniania

Profesjonalizm w nawadnianiu ogrodów.

Oferta Kärcher zadowoli wszystkich miłośników roślin kompletną linią produktów do optymalnego nawadniania ogrodów. Produkty do nawadniania ogrodów, łączące w sobie efektywny design, praktyczne cechy użytkowe i wysoki standard, zaspokoją wymagania każdego ogrodnika.

View items...