AKARPOL Sklep i serwis Kärcher Rzeszów - Systemy nawadniania
Systemy nawadniania

Profesjonalizm w nawadnianiu ogrodów.

Oferta Kärcher zadowoli wszystkich miłośników roślin kompletną linią produktów do optymalnego nawadniania ogrodów. Produkty do nawadniania ogrodów, łączące w sobie efektywny design, praktyczne cechy użytkowe i wysoki standard, zaspokoją wymagania każdego ogrodnika.

Ogrodowe spryskiwacze i pistolety Kärcher o eleganckim wzornictwie, zapewniają komfort obsługi i wysoką skuteczność działania. Pasują do wszystkich popularnych systemów Click-on.

Zestawy połączeń węży ogrodowych.

Kärcher oferuje pełny asortyment akcesoriów do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Opatentowane, uniwersalne złączki węży współpracują z trzema najbardziej popularnymi średnicami węży i wszystkimi dostępnymi systemami Click-on.

Elementy połączeniowe z mosiądzu.

Mosiężne elementy połączeniowe to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Jakość wykończenia i wytrzymałość materiału gwarantują długą żywotność produktów do nawadniania ogrodów, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Dla wszystkich ogrodów: dużych i małych.

Szeroki asortyment zraszaczy Kärcher pozwoli Państwu dobrać właściwy model do konkretnego ogrodu, bez względu na jego rozmiar czy usytuowanie terenu.

Dodatkowa pomoc w ogrodzie.

Innowacyjne systemy przechowywania węży zwiększają wygodę użytkowania i trwałość samych węży. Wózki na węże umożliwiają szybkie i łatwe ich rozwijanie i zwijanie, a zajmują bardzo mało miejsca.

Systemy automatycznego nawadniania - nawadnianie bez wysiłku.

Z modułem sterującym Kärcher, Państwa system nawadniania włącza się i wyłącza zgodnie z zaprogramowanym czasem. Ponadto czujnik deszczu mierzy każdy opad i uwzględnia go w planie nawadniania.To sposób na oszczędność, wygodę i dbałość o środowisko.